Dziękuję,  że odwiedziliście Państwo moją stronę internetową.

Mam na imię Olek i  jestem wrocławianinem zakochanym w swoim mieście. A że od lat lubię dzielić się moją pasją - dlatego zostałem licencjonowanym przewodnikiem po Wrocławiu.

Wrocław jest miastem ze wszech miar godnym bliższego poznania.

Nie ma tu wprawdzie wieży Eiffla ale jest Hala Stulecia równie często jak symbol Paryża goszcząca  na stronach wszystkich podręczników architektury.

Nie ma we Wrocławiu Smoka Wawelskiego ale żyją tu bardzo licznie znacznie przyjaźniejsze mieszkańcom i gościom krasnale, które zasiedliły niemal wszystkie ważne punkty miasta.

Nie ma u nas Pałacu Kultury ale w niebo strzela 212-metrowa wieża Skytower – najwyższy budynek mieszkalno-biurowy w Polsce.

Na wieży Ratusza nie przyciąga turystów zegar Orloj ale prażanie szczerze wrocławianom zazdroszczą przepięknego ratusza, uważanego za jeden z najpiękniejszych w Europie.

Zanim zostałem przewodnikiem, kilku tysiącom osób zaprezentowałem największe wspaniałości Berlina, Poczdamu, Drezna, Pragi, Wiednia i Budapesztu. I Wrocław nie ma się czego wstydzić.

 Nadal prowadzę wycieczki zagraniczne, proponuję wspólne odwiedzenie Austrii, Szwajcarii Czech, Węgier czy  niedocenianych turystycznie Niemiec. Chętnie zabiorę Państwa również na Ukrainę czy do krajów basenu Morza Czarnego.

Trasy i treść moich wycieczek po Wrocławiu przemyślana jest w taki sposób, aby była dostosowana do wieku, zainteresowań i oczekiwań moich turystów. Przykładam wielką wagę do tego, aby zwiedzanie Wrocławia było interesujące i niezapomniane.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt przez formularz lub telefon.

Serdecznie zapraszam!

Do zobaczenia we Wrocławiu!

 

Aleksander Chromicz

Aleksander Chromicz
Pilot - Przewodnik
Telefon: +48 607-589-084

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.